Close

SPACE
MATTERS

A digital atelier where inspirational
women in fashion share their ideas

Menu

Comments

405 Responses to “WIN WIN WIN”

  1. Linda says:

    Linda Burström – lindabholm@hotmail.com :)

  2. Christine says:

    Christine Oredsson christine.oredsson@gmail.com

  3. Fia says:

    Fia :) fiaandersson02(at)hotmail.com

  4. Anna Richter Olsson says:

    Låter fett bra! Har hopplöst hår och försöker alltid fixa så det ser fint ut utan att vara fixat.

  5. ellen says:

    i want!!! :)

  6. Anna Norell says:

    Anna Norell annamnorell@gmail.com

  7. Søs Vith Hansen says:

    Søs Vith Hansen – soes.vith@gmail.com

  8. Mikaela Ehrlin says:

    Mikaela Ehrlin gramse@hotmail.com

  9. Anna says:

    Lite snygg i håret till midsommar är ju inte fel :)
    Anna Berggren

  10. sophia tenje says:

    Sophia Tenje, s_tenje@hotmail.com :)))

  11. Maemi says:

    Maemi, min mail maemi@live.se vinner gärna lite hårprodukter.

  12. Julie says:

    jag vill vinna!

  13. Michaela says:

    =)

  14. Kelda Manser says:

    Kelda Manser
    kelda1206@gmail.com

  15. Viktoria says:

    Åh så underbart!
    Viktoria
    viktoria.herrmann@hotmail.com

  16. Åå skoj med tävling!

  17. Bianca says:

    bianca timmermann – bianca.t@freenet.de

  18. Nicole says:

    Nicole Kale’n – nicole.b.kalen@gmail.com

  19. Micaela says:

    Låter ju ypperligt för mig som inte heller färgar håret. Micaela / micaela.heselius@gmail.com

  20. Therese Krupa says:

    Therese Krupa, therese@krupa.se

  21. Malin says:

    Hoj hoj!

  22. Robin says:

    Åh. dem skulle jag vilja vinna!

  23. Caroline Jonsson says:

    Verkar supernice!

  24. Malin says:

    Låter som en kalasbra produkt, tack för tipset!

  25. Isabella says:

    •Isabella Rambert, isabella.rambert@gmail.com

  26. Siff says:

    Siff A. Christensen

  27. Tove Castor says:

    Tove Castor – tove@bycastor.se

  28. Madeleine Svanhammar says:

    Åh, vad bra det här kitet verkar vara, vill gärna vinna :D

  29. Elin Hemmingsen says:

    Elin Hemmingsen – elin@hemmingsen.se

  30. Ina says:

    Håller tummarna! :)

  31. jenny says:

    Jenny Tyni, jennytyni@live.se

    :)

  32. Malin Fransson says:

    Malin Fransson – malinfransson88@hotmail.com :)

  33. Lena says:

    Lena: lena272(at)gmx(dot)de :)

  34. Tinna says:

    Love it!

  35. Christina says:

  36. Anna says:

    Nice!

  37. Ausrine says:

    Ausrine Uptaite uausrine@hotmail.com

  38. Zoe Säflund says:

    Zoe Säflund – tsapazoi@gmail.com

  39. glömde ju skriva namn? annarichterolsson@hotmail.com / Anna Richter Olsson

  40. Malin says:

    Hej! :D

  41. Lina Norström says:

    Lina Nordström, lina.nordstrom@smh.se

  42. Jime says:

    Jime

  43. sofia says:

    jag vill vinna!!

  44. Nicole says:

    Nicole – nicolette@live.se

    x

  45. Majken says:

    Majken Domicelj, majken.domicelj@gmail.com :)

  46. Emelie says:

    Har aldrig vunnit något sådant här!
    Emelie, sigfridsson16@hotmail.com

  47. Elena says:

    Elena Goncharuk – gonelvik(at)hotmail.com

  48. Mikaela Holstensson says:

    Mikaela Holstensson- mikaela_holstensson@hotmail.com

  49. Erica Karlsson says:

    Vill prova!!!
    Jerkalina@gmail.com

    Glad midsommar

  50. Emilia says:

    Vad fint! Emilia, emilia_borg@hotmail.com

  51. Emma Blomqvist says:

    Woop woop :)

    Emma B
    EmmaBlomqvist@hotmail.com

  52. Hanna says:

    Till en nybliven mamma :-)
    Hanna, Hanna.aman@Arvidsjaur.se

  53. Cecilia says:

    Cecilia Stenholm Cessa_92@hotmail.com

  54. Ellen Kirstine says:

    Ellen Kirstine Hansen – ellen.nh@hotmail.com <3

  55. Hannah says:

    Oh, måste testas! Hannah Pehrson, pehrson_hannah@hotmail.com

  56. Josefin says:

    Precis vad jag önskar och letar efter!

    josefindysenius(a)hotmail.com

  57. AmandaThuden says:

    Amanda Thuden :) amanda.thuden@hotmail.com

  58. Therese says:

    Tack för en oerhört inspirerande blogg! Therese :) therese_loving@hotmail.com

  59. karin says:

    Åhhh! Det är ju precis vad jag önskar mig! Kram.

  60. Cecilia Pettersson says:

    Glad you enjoy that Zadig & Voltaire jumper :-) Hinthint, you scratch my back, I scratched yours…? But then less creepy sounding :P

  61. sara says:

    verkar vara precis som du.

  62. Cissi says:

    Perfekta tävlingen ju!

  63. Sarah says:

    Sarah, wraaw@hotmail.com. Produkterna verkar ju helt perfekta! Tack för en kul tävling.

  64. Felicia says:

    Felicia Melander – fellan.1994@hotmail.com

    :))

  65. Marit says:

    Marit Ulleland – maritulleland@live.com

  66. Sofia says:

    Oh! Sofia vill tävla!

  67. Frida R says:

    Precis vad jag behöver!

  68. Therese says:

    Therese Granstrand – T.Granstrand@live.se

  69. beth says:

    åh!

  70. Lovisa Parment says:

    Lovisa Parment, lovisa.parment@lyckansberg.net

  71. Agnes says:

    Great, yes please! nana.k@hotmail.fi

  72. Nicola hood says:

    Nicola Hood – nho0625@gmail.com :)

  73. nanna says:

    Nanna Koed

    sassa@live.dk

    Danmark

  74. Stine says:

    Stine Hasselsteen – hasselsteen_stine@hotmail.com

  75. Evin says:

    Åh, vad kul!

  76. Emma Wegelid says:

    Emma W, emma@wegelid.se!

  77. Mimmi says:

    Åh! Sommarnäring för ett narigt hår! Please please.

  78. Senida B says:

    Senida Budimovic – senida-b@hotmail.com

  79. Anna Nilsson says:

    Anna Nilsson anna@homeloving.se

  80. Anna Grönkvist says:

    Anna Grönkvist annagronkvist@gmail.com

  81. Lua says:

    your hair is so gorgeous, thanks for sharing these tips!
    Olga choukhman what_a_shambles@hotmail.com

  82. Maria says:

    oops! sorry, previous one was incorrect: the right one is: mumbling_randomly@hotmail.co.uk
    thanx xx mary

  83. Johanna says:

    Johanna Törnberg – johanna_tornberg@hotmail.com

  84. Helena says:

    Helena Westerberg
    kichimira@gmail.com

  85. Vanesa Ionita says:

    Vanesa Ionita
    vani_meana@yahoo.com

  86. Laurel Sears says:

    Laurel
    laurelb@gmail.com

    Thanks! xoxo

  87. Hedda Wall says:

    Hedda Wall
    hedda.wall@gmail.com

  88. Wendy says:

    Wendy wendyholla(at)gmail.com

  89. fleur bakker says:

    Love Toni&Guy! Fleur Bakker, fleurb87@gmail.com

  90. Justyna Braun says:

    ;D

  91. Justyna Braun says:

    Justyna Braun
    mrs.browns@gmx.de
    Thx ;D

  92. Anna falck says:

    Anna falck

  93. anne de bode says:

    so cool! i’ve never tried sea salt spray but it seems good stuff!

  94. anne de bode says:

    whoops, forgot my e-mail. bit too enthusiastic i guess…
    annedebode@hotmail.com

  95. Laura Raven says:

    Niiiiice! :) laura – lauwtje_87@hotmail.com

  96. Sophia T says:

    Sophia T

  97. Julie S.Erichsen says:

    Julie S. Erichsen, js_erichsen@hotmail.com :)

  98. Louise BE says:

    Great contest!

    Louise Brink – louisebrink@hotmail.com

  99. Isabelle Österlund says:

    :)

  100. Maria says:

    Du är min stilikon! Mariadekman@hotmail.com

  101. Olivia says:

    Olivia Magnusson baraolivia@hotmail.com

  102. lina says:

    lina svanberg — lina-svanberg@hotmail.com !!!

  103. Elin says:

    Vilken trevlig sommartävling!
    Elin Karlsson
    elink.90@hotmail.com

  104. Freja Mahler says:

    Freja Mahler – freja.mahler@gmail.com :)

  105. Jule says:

    great offer! :)

  106. Elin Schödin says:

    Elin Schödin

    schodin@live.se

  107. Astrid says:

    Awesome! Astrid Van Wambeke astridvanwambeke@me.com

  108. Elin says:

    Hoppas kan man ju alltid!

  109. Miriam says:

    Har velat pröva deras kit länge! Älskar saltvattensspray, man ser så avslappnat fixad ut.

  110. Emma Ryttersson says:

    Emma Ryttersson – emmaryttersson@live.se

  111. Cristina Chavez says:

    Cristina Chavez — cchavezmax23@gmail.com

    These sound awesome!

  112. Anna-Karin says:

    Hej, hoppas hoppas jag vinner:-) Anna-Karin ak.wikstrand@gmail.com

  113. Amanda Åkerman says:

    Amanda Åkerman amandaakerman@hotmail.com

  114. Veronika says:

    Precis vad jag behöver!

  115. Josephine says:

    Josephine Mikkelsen – Josephinehm@hotmail.com

  116. Jenny Ahlgren says:

    Glad midsommar!

  117. Aleksandra Anweiler says:

    Aleksandra Anweiler
    aleksandra_anweiler@o2.pl

  118. sara says:

    i want!! sara[dot]khanafiah[at]gmail.com

  119. Jill Andersson says:

    Jill Andersson
    jillandersson19@gmail.com

  120. Maria Zelenko says:

    Aaahhhh been searching for the best Sea Salt Spray :)

  121. Madelene Danielzon says:

    TACK för en inspirerande blogg! :)

  122. Denise says:

    Looking for a good sea salt spray like a crazy person anyway!!! Thanks for the giveaway <3

  123. Stephanie says:

    Stephanie Astby stf.astby@hotmail.com

  124. Silvia Göz says:

    Silvia Göz! ssg_868@hotmail.com

  125. Amanda says:

    Amanda Rambert – amanda.rambert@gmail.com

  126. Olivia Henriksson says:

    Åhh! Hoppas på vinst! Kram

  127. FRIDA says:

    Mail:fiffi-frida@hotmail.com och mitt namn är Frida Larsson.
    Detta skulle verkligen sitta fel då jag ständigt har dålig hårdag så detta skulle nog göra susen! Ha en trevlig midsommar!:D

  128. FRIDA says:

    ojj menade såklart inte sitta fel haha;D

  129. Madeleine says:

    Madeleine Nilsson – madeline_nilsson@hotmail.com

  130. Maria Laura says:

    Maria Laura Aguilar, malau_2286@hotmail.com

  131. Jessica says:

    Jessica Lund – lundh7@hotmail.com

  132. Helene Thorsen says:

    Helene Thorsen :)
    helenethorsen90@hotmail.com

  133. Evelina says:

    Evelina Wahlström :)
    evelinawahlstrom_@hotmail.com

  134. Caitlin Bevan says:

    Caitlin Bevan, B05426@stcuthberts.school.nz x

  135. Evelina Hjalmarsson says:

    Evelina Hjalmarsson elina_126@hotmail.con

  136. Konstantina Tzortzi
    Can’t wait for the results :*

  137. Diana Machado says:

    How great!!
    Diana Machado
    diana_machado@msn.com

  138. Lisa Karlberg says:

    :-)

  139. Karin says:

    Karin – karin.lindberg@hotmail.com

    Glad midsommar fina Columbine – och tack för bästa bloggen! :)

  140. Hanna Andersson says:

    Hanna Andersson hanna_andersson11@hotmail.com
    pretty please

  141. Ina says:

    I waaaant this!!!

  142. Cecille Salgado says:

    love your look! :) wanna have gorgeous hair like you :)

  143. Karolina says:

    Karolina
    karolina.antonowicz@gmail.com
    Greetings from Poland :)

  144. Luisa Alfredsson blom says:

    Luisa Alfredsson Blom, luisa.alfredsson@gmail.com

  145. Nikki Theofanopoulou says:

    The seasalt spray is amaaazing!
    Nikki Theofanopoulou
    swan_rhcp@hotmail.com

  146. Jackie Oh says:

    :)

  147. Dragana Beronja says:

    Dragana

    daberky@gmail.com

  148. Patricia M says:

    So nice thanks
    C’est toujours un plaisir de te lire
    patricia.mourzelas@gmail.com

  149. Thea Romanius says:

    I hate when people (like you) have beautiful hair without doing anything to it. Not that I hate you, Im just jealous ;-)

  150. Sanita says:

    sanita sanita@thekalninablog.com :)
    Have a great midsummer celebration! We, here in Latvia, will also celebrate it.

  151. Ingrid says:

    Ingrid van der Meulen – ingridvandermeulen@gmail.com

  152. jill caroline says:

    Jill Caroline Gut – jill.caroline@hotmail.com

    Vore underbart att få komma hem över sommaren och mötas av de här grymma produkterna! Regniga Skottland är tyvärr inte så tacksamt att fixa håret i… Men vad gör man inte för kärleken!

  153. Moa Lundgren says:

    Trevligt! Tack för en inspirerande och trevlig blogg!

  154. Agata says:

    me me me :)

  155. Desiree Persson says:

    Desiree Persson
    Dessan_persson@hotmail.com

  156. Christine says:

    Christine Bonney christinecbonney@gmail.com

  157. Anna Wikman says:

    åh vore toppen nu i sommar!

  158. Theresa says:

    Theresa – theresa.bade@web.de
    How cool :-)

  159. :) i would love one :)

  160. anni says:

    Anni Lappalainen – masuuni@gmail.com

  161. Ruta says:

    Must win these summer musts !

  162. Ruta says:

    My name is Ruta :} ruta.petersonaite@gmail com

  163. Julia says:

    Julia Amerstorfer jules_120@hotmail.com

  164. Anne Marthe says:

    Anne Marthe – annemarthe.meland@gmail.com

  165. Claudia says:

    Love your blog, style and personality. You’re such a source of inspiration in terms of style! And I want nice hair like yours! Kisses from Montréal.

  166. Mariola says:

    Thank you!! besos

  167. Anna says:

    Åh perfekt inför sommaren! Wiie :)

  168. Nathalie says:

    Nathalie CARPENTIER : )
    nathalie.carpentier@live.fr

  169. Marianne Orlowitz says:

    Marianne Orlowitz
    m.orlowitz@sol.dk

  170. Malin Sohlmér says:

    Jaa!

  171. Jodie says:

    amazing giveaway, would love to try sea salt spray!!

  172. Helene Ångström says:

    Helene Ångström heleneangstrom@gmail.com

  173. irini says:

    Vad roligt att du lottar ut :-D

    Irini ångnell angnell@hotmail.com

  174. Jana says:

    Jana L. wulcano (at) hotmail.com

  175. Sofia says:

    Å trevligt :)
    Namn: Sofia
    Mejl: sofia_afzelius@hotmail.com

  176. Stormförtjust i din stil!

    Isabella Olsson
    bella.olsson@hotmail.com

  177. Marcus says:

    Marcus Novello – marcusnovello@gmail.com

  178. isabelle says:

    Isabelle Bervenius isabehl@gmail.com

  179. Sanna Gripner says:

    Sanna Gripner sanna_gripner@hotmail.com

  180. Annelie says:

    Jag vill absolut vara med i den här tävlingen:
    Annelie; annelie_nordin@hotmail.com

  181. Matilda Norrman says:

    Matilda Norrman, matilda.norrman@gmail.com

  182. elsa kugelberg says:

    elsa kugelberg
    elsakugelberg@gmail.com

  183. Caroline says:

    I love Toni&Guy products!!
    Caroline Enersen – caroline_enersen@hotmail.com

    <3

  184. cia says:

    ååh! :)

  185. Katrine Næss-Schmidt says:

    Katrine – katrine.nns@gmail.com

  186. Lina rutström says:

    Go, go, go…

  187. lisa rylander says:

    Låter jätte bra! Något som man skulle behöva

  188. Mikaela Skoog says:

    Mikaela Skoog
    mikaela.skoog@gmail.com

    :)

  189. Sofia Palm says:

    Sofia Palm, palmsofia@live.se

  190. Olivia says:

    OBOY! Olivia Carling Olivia.Carling@hotmail.com

  191. Alice says:

    Alice Dadgostar – iskall_95@hotmail.com

  192. Caroline says:

    Caroline Edvardsson, Caroline.edvardsson@gmail.com

  193. Nina Damberg says:

    Nina Damberg
    ninadamberg@hotmail.com
    <3

  194. Karina says:

    Finally! I could really use some new hair products to get the perfect undone feel!
    Thanks,
    Karina :)
    karina.paraskevopoulos@gmail.com

  195. Ivana Jankovic says:

    Ivana Jankovic
    jenny87le@hotmail.com

  196. Teresa says:

    Yes, please! I’ve been wanting to try out a surf spray for awhile now.

    invasionista@gmail.com

  197. Sara says:

    omg is this contest over?

  198. Madeline Glen says:

    Madeline Glen > maddy-glen@hotmail.com <

    xx

  199. Natalie says:

    name:Natalie
    mail: Alfred.winnie@gmail.com

  200. Sabina Phandontree Klasson says:

    Sabina Phandontree Klasson

    Sabina.phandontree@gmail.com

  201. Karoline says:

    Karoline Thon – karoline_thon93@hotmail.com

  202. Rebecca says:

    Rebecca Åberg
    rebecca.aberg@gmail.com
    //

  203. Mie says:

    Mie Severinsen – frkmie@hotmail.com

  204. kattis says:

    Katarina Tomhill katta_katta@hotmail.com

  205. Leya Burmeister says:

    Leya Burmeister leya.elisa@yahoo.fr

  206. Lizette Olofsson says:

    Lizette Olofsson – lizetteolofsson@live.se

  207. Mahaut L. says:

    J’aime beaucoup ton blog, et ton style, des sources d’inspiration au jour le jour !

  208. Jennifer Jonsson says:

    Jennifer :)

  209. Matilda Jäntti says:

    Matilda Jäntti

  210. Matilda Jäntti says:

    Vad härligt! /Matilda Jäntti, tilldus@hotmail.se

  211. Anneli Kärkkäinen says:
  212. Kathrina says:

    Oh wow, have never tried this one so woul love to win a set!!!

  213. Dana G. says:

    Thanks for the opportunity, dear Columbine!

  214. Fanny Helmbold says:

    :)

  215. Victoria Svanteson says:

    victoria
    victoriasvanteson@hotmail.com

  216. Sofie says:

    Åh, gärna tack! Sofie bavansfia@hotmail.com

  217. Nina Davidsson says:

    Nina Davidsson ninadavidsson89@hotmail.com

  218. Jannica Nejdling says:

    Jannica Nejdling – jannicanejdling@hotmail.com

  219. Rebecca says:

    Rebecca Eriksson – Rebecca_erika@hotmail.com

    <3

  220. CristinaSS says:

    Cristina Sierro cristinasierro@hotmail.com

  221. Magdalena Bajic says:

    Magdalena Bajic
    maggi_90_@hotmail.com

  222. Hannah says:

    :) Hannah VandeVelde – hann-v@hotmail.com

  223. Bella says:

    Yey!

  224. Kira says:

    Verkar bra!

  225. Nina Klasson says:

    Nina Klasson
    Nina_Klasson@live.se

  226. Åsa says:

    Hej! Jag vill gärna vara med i tävlingen!

  227. Emma Väggö says:

    Emma Väggö emma_vaggo@hotmail.com

  228. Cynthia Lam says:

    Cynthia Lam lc.cynthia@yahoo.com (:

  229. Ana Mikolasevic says:

    :)

  230. Ana Mikolasevic says:

    OJ!
    Ana Mikolasevic, ana_mikolasevic@hotmail.com

  231. These are such great products, wonderful giveaway!!
    Laura-Liisa Lilleberg, lilleberg.lll@gmail.com

  232. Bernina says:

    Bernina Chan ninac.chan@gmail.com :)

  233. Mia Wikström says:

    Mia Wikström – fia_crazy@hotmail.com

  234. Lotta says:

    Mitt hår behöver verkligen lite stöd och stuns, vore guld att få vinna så fina produkter.
    Ha en härlig sommar Columbine!

  235. Charlotte says:

    Charlotte Olofson
    charlotte.olofson@hotmail.com

  236. katharina says:

    katharina reckendorfer – mail (at) katharinareckendorfer.com

  237. Laura says:

    Awesome giveaway! Laura Meijnen, lauraa@live.nl

  238. Lise Engel Hartwell says:

    Lise fra danmark :)
    liseengel@gmail.com

  239. Ann Kathrin Kubitz says:

    Ann Kathrin Kubitz Fam.Kubitz@t-online..de :) fingers crossed

  240. Cornelia says:

    ah, kan inte missa detta!
    Cornelia Hermansson – conatlie_93@hotmail.com

  241. Quyen says:

    ge ma!

  242. Catharina Nilsson says:

    Catharina Nilsson -catharinanilsson@hotmail.se

  243. Fridha Hansson says:

    Fridha Hansson fridhahansson86@gmail.com

  244. Olivia Ahre says:

    Olivia Ahre – olivia_90@hotmail.com

  245. Ida G. M says:

    wii

  246. Gunilla says:

    Gunilla önskar sig detta!
    guhu@inwear.com

  247. Alexandra says:

    Cool!
    Alexandra alexandraryzow@gmail.com
    Thx! x

  248. Jessika says:

    Skulle inte ha emot dem. <3
    Jessika Pham – jessikan1998@hotmail.com

  249. Gabriela says:

    Gabriela Betancourt gaby19_b_@hotmail.com =)

  250. Bagi says:

    Bagi Suriyakumaran. bagis@hotmail.ch

Leave a Reply